راه حلی برای خدمات جهانی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  قدرت و پتانسیل استانداردها در بخش خدمات، موضوع کارزار رسانه اجتماعی #servicestandards جهانی ایزو بود که به تازگی با هدف ارتقاء آگاهی عمومی نسبت به اهمیت استانداردها در رشد اقتصادی و بهبود کیفیت خدمات برگزار شد.
  به گزارش سازمان تجارت جهانی، خدمات بخش عمده بیشتر اقتصادهای دنیا را تشکیل می دهند و به تناسب، تقاضا برای استانداردها برای حصول اطمینان از سطح بالای کیفیت خدمات در حال افزایش است. بنابراین، چگونگی پاسخگویی به این تقاضا و پیش بینی وضعیت آتی این استاندارها از موضوعات کلیدی این کارزار بود. این موضوعات همچنین محور کارگاه بین المللی ایزو «خدمات جهانی: استانداردهای ایزو به عنوان راه حل» بود که همزمان در ژنو برگزار شد.
  این رویداد، متخصصان سازمان های ملی استاندارد، مشتریان سازمانی، سازمان های تجاری بین المللی و نمایندگان بخش خدمات را گرد هم آورد تا روش های برتر، انتظارات و تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
  منبع: ایزوفوکوس
  مترجم: مریم صالحی

  نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : شنبه 17 مهر 1395 ساعت: 23:54
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123