حمایت از ترویج استانداردها در آمریکای جنوبی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  کارشناسان بازاریابی و ارتباطات کشورهای عضو ایزو در مناطق مرکزی و جنوبی آمریکا در بوینس آیرس گرد هم آمدند.
  افزایش آگاهی ملت ها درباره استانداردسازی و افزایش ترویج استانداردها، موضوع کارگاهی بود که به تازگی در شهر بوینس آیرس آرژانتین برگزار شد. این رویداد که میزبانی آن بر عهده موسسه استانداردسازی و صدور گواهی آرژانتین (IRAM) بود، کارشناسان بازاریابی و ارتباطات کشورهای عضو ایزو در مناطق مرکزی و جنوبی آمریکا را گرد هم آورد.
  این کارگاه سه روزه فرصتی فراهم کرد تا درباره چالش های پیش روی سازمان های ملی استاندارد در امر ترویج استانداردسازی، بحث و گفتگو شود. موضوعات مطرح شده در این کارگاه عبارت بودند از تطبیق پذیری با نیازهای در حال تغییر کاربران کنونی استانداردها، تقسیم بندی بازار، کالاهای جدید و بهترین بهره برداری از ابزار دیجیتال ارتباطات با استفاده از بودجه ای معمولا محدود.
  همچنین، در نشستی که به ریاست کوری اگوئینو، دبیر اجرایی کمیسیون استاندارد آمریکایی پن، برگزار شد، درباره چالش ها و فرصت ها مختص این منطقه بحث و گفتگو شد. این رویداد بخشی از برنامه آکادمی ایزو بود که تحت برنامه عملیاتی ایزو برای کشورهای در حال توسعه اجرا شد.
  منبع: ایزوفوکوس
  مترجم: مریم صالحی

  نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : شنبه 17 مهر 1395 ساعت: 23:54
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123