دیدار مجمع نمایندگان استان گلستان با رییس سازمان استاندارد/ حمایت از سازمان ملی استاندارد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

   

  سه شنبه سوم اسفند ماه مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی میهمان سازمان ملی استاندارد ایران بودند.
  به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین ­الملل: نور قلی پور، دبیر مجمع و ابراهیمی و تربتی نژاد، اعضای مجمع نمایندگان استان گلستان با حضور در سازمان ملی استاندارد با پیروزبخت دیدار و گفت و گو کردند.
  در این ملاقات که مدیرکل استاندارد استان گلستان، معاون نظارت بر اجرا، معاون ارزیابی کیفیت، مدیرکل حوزه ریاست و هماهنگی امور استان ها، مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین­ الملل سازمان ملی استاندارد ایران حضور داشتند درباره ظرفیت های متعدد استان در زمینه توسعه و ترویج استاندارد و مسائل و مشکلات پیش رو گفت و گو شد.
  نمایندگان حاضر در این جلسه بر ضرورت حمایت از سازمان ملی استاندارد ایران و وظایف آن تأکید داشتند و برای هر نوع پشتیبانی در بخش قانون گذاری اعلام حمایت کردند.
  رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این نشست با تشریح و تبیین نقش این سازمان در داخل و عرصه بین­ المللی از نمایندگان حاضر در جلسه تقاضای حمایت و همفکری در مجلس شورای اسلامی کرد.


  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 20 مرداد 1396 ساعت: 7:46
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123