یورو 2016 برنده توسعه پایدار

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  یورو 2016، مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا موفق به دریافت گواهی ISO 20121 برای مدیریت عملیات پایدار در تورنومنت فرانسه شد.
  یوفا و EURO 2016 SAS هر دو، راهبردی متعهدانه و خلاقانه را برای یورو 2016 به اجرا درآوردند که در ادامه اقدامات خلاقانه تورنومنت نهایی در سال 2008 و 2012 بود.
  یک استراتژی جامع که در بطن عملیات تورنومنت قرار گرفت، به همراه اقدامات برجسته دیگر، در رسیدن به گواهی ISO 20121  نقش داشتند. برای مثال، تماشاگران نه تنها تشویق شدند تا برای رسیدن به محل برگزاری بازی از وسیله حمل و نقل عمومی استفاده کنند، بلکه یک ماشین حساب سازگار با محیط زیست نیز به آن ها داده شد تا سهمی که در آلوده کردن هوا داشتند را جبران کنند، کاری که مسئولین و متصدیان یوفا و تمام 24 انجمن ملی شرکت کننده نیز انجام دادند.
  اجتناب از تردد خودروهای تک سر نشین و تاکسی کرایه دربست از جمله اقداماتی است که برای تسهیل عبور و مرور صورت گرفته است. از اقدامات دیگر، کارزار جشن فوتبال بود که فرهنگ احترام گذاشتن را در زمین فوتبال و خارج از آن ترویج می کرد، ضبط بازی ها و ثبت لحظه های تبعیض آمیز در مسابقات و فراهم کردن امکان تماشای مسابقات برای تماشاگران کم توان و معلول.
  منبع: ایزوفوکوس
  مترجم: مریم صالحی

  نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 17 مهر 1395 ساعت: 23:54
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123