کارشناسان تدوین استاندارد 14001 موفق به دریافت جایزه تعالی فنی شدند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  گروه کارشناسی تدوین استاندارد ISO 14001، که شناخته شده ترین چارچوب جهانی برای سیستمهای مدیریت زیست محیطی است موفق به دریافت جایزه تعالی فعالیتهای فنی Lawrence D. Eicher شد.
  وجه تمایز شناسایی مشارکت قابل توجه هر یک از کمیته های فنی یا فرعی در تدوین استانداردهای بین المللی در سی و نهمین اجلاس مجمع عومی ایزو که در پکن برگزار شد ارایه گردید.
  به گفته رئیس ایزو دکتر Xiaogagng، کمیته فنی مدیریت محیط زیست با عنوان ISO/TC 207/ SC 1، به دلیل ارایه چند نو آوری در حمایت از اعضای این کمیته و گسترش هر چه بیشتر فعالیتهای خود برای این جایزه انتخاب شد.
  علاوه بر استاندارد ISO 14001، این کمیته فرعی اقدام به تدوین استانداردهای پشتیبان سیستمهای مدیریت محیط زیست نموده است که عبارتند از ISO 14004 برای اجرا و ISO 14007 برای هزینه ها و مزایای محیط زیستی. 
  استفاده از استاندارد ISO 14001:2015 به مدیرت و کارکنان شرکتها و همچنین ذی نفعان بیرونی این اطمینان را می دهد که تاثیرات محیط زیستی اندازه گیری و بهبود یافته اند.
  جایزه Lawrence D. Eicher از سال 2002 به منظور پاسداشت تعالی و نو آوریهای انجام شده در فعالیت کمیته های فنی و به یادبود دبیر کل فقید ایزو که طی سالهای 1986 الی 2002 خدمت نمود اهدا می شود.
  مترجم: سعید حسنی
  منبع: ایزو

  نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : شنبه 17 مهر 1395 ساعت: 23:55
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123